Аутор тема: POPLAVE U SRBIJI  (Прочитано 24358 пута)

0 корисника и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Бруни

  • Девојчица!!!
  • Администратор
  • Староседелац
  • *****
  • Поруке: 9.857
  • Сајбер зевзек…
  • Говорим: шпански, енглески
  • Родно место: Београд
    • Српски ми је матерњи језик
    • Српски језички атеље
POPLAVE U SRBIJI
« : 19. 05. 2014. у 00.19 »
Dragi forumaši,

Pošto očigledno u inostranstvu nisu mnogo zainteresovani za katastrofu koja se dešava u Srbiji, otvorili smo posebnu stranicu na sajtu sa kratkom informacijom o čemu se radi i računima na koje se može uplatiti iz inostranstva pomoć. Ja sam lično tek juče saznala šta se dešava, i to od majke koju sam juče zvala čisto onako, da vidim kako je. Imam informaciju iz prve ruke da ni u Holandiji nisu ništa bolji, a po društvenim mrežama se govori da ni ostali svetski mediji nisu bili baš mnogo ažurni.

Da ne dužim, ako imate prijatelje u inostranstvu ili način da vest proširite među stranicima (forumi, društvene mreže, itd.), šerujte ovu našu stranicu, ili kopirajte barem informacije o tome gde se može donirati za pomoć ugroženima. Računi su provereno ispravni, jer su uzeti direkt sa stranica Crvenog krsta Srbije, Vlade Srbije, i Ministarstva finansija Srbije (uključeni su i direktni linkovi ka tim veb stranicama, tako da nema nikakve sumnje da je sve ispravno i tačno). Ovo kažem jer je bilo vesti i o tome kako su Kurir i Telegraf širili lažne informacije kako su računi koji kruže internetom lažni, što je naravno nanelo veliku štetu sakupljanju pomoći za nastradale. Dodaću svaku novu vitalnu informaciju na tu stranicu čim je saznam.

http://www.srpskijezickiatelje.com/help-serbia
Don’t ask me why I am a vegan, ask yourself why you’re not.

Тагови: