Српски језички атеље > Књижевност

Khaled Hosseini

(1/7) > >>

Бруни:
Zna li neko kojim slucajem na kom jeziku pise ovaj covek? Hocu da kupim neku njegovu knjigu, ali ne bih prevod ako je original nq engleskom….

Зоран Ђорђевић:
Пише на енглеском.
Читао сам његов први роман "Ловац на змајеве" и други "Хиљаду чудесних сунаца". Дивне су, али потресне.
Није за читање у возу, на плажи, или тако негде.

Stoundar:
Piščev jezik imaš u njegovom infoboksu na Wikipediji, kao i u infoboksima njegovih knjiga.

Бруни:

--- Цитат: Stoundar у 23. 01. 2014. у 20.49 ---Piščev jezik imaš u njegovom infoboksu na Wikipediji, kao i u infoboksima njegovih knjiga.

--- Крај цитата ---
Znam, ali lepše mi da pitam vas…  :gica:

Hvala, Zorane, onda neću kupovati prevode na španski nego original engleski… Šta mi preporučujete kao prvo da pročitam? Ja sam nešto gledala ovu poslednju knjigu, And the Mountains Echoed….

Зоран Ђорђевић:

--- Цитат: Бруни у 23. 01. 2014. у 21.48 ---Hvala, Zorane, onda neću kupovati prevode na španski nego original engleski… Šta mi preporučujete kao prvo da pročitam? Ja sam nešto gledala ovu poslednju knjigu, And the Mountains Echoed….

--- Крај цитата ---
Њу нисам читао. Можда да почнеш од прве, "Ловац на змајеве", да те уведе у атмосферу која је владала у Авганистану у  то време.

Навигација

[0] Списак порука

[#] Следећа страница

Пређи на пуно издање